• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Фінансова та річна звітність директора школи

Звіт про діяльність директора за 2018-2019 навчальний рік

Директор Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Пода Лариса Вікторівна 21 червня прозвітувала про свою роботу як керівника навчального закладу та роботу педагогічного колективу за 2018-2019 навчальний рік. Багато було зроблено, маємо вагомі успіхи, але й проблем та викликів часу ще чимало. Спільними зусиллями колективу учителів, батьків та здобувачів освіти ми їх обов'язково подолаємо!

/Files/images/zvt_direktora/1.jpg/Files/images/zvt_direktora/2.jpg/Files/images/zvt_direktora/3.jpg/Files/images/zvt_direktora/4.jpg/Files/images/zvt_direktora/5.jpgФінансова та річна звітність директора школи

Інформація про хід виконання плану заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення

Протягом І півріччя 2019 року адміністрацією школи забезпечено виконання вимог передбачених Законом України "Про звернення громадян", Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів місцевого самоврядування", інших нормативних документів.

Питання "Про стан організації роботи в закладі із зверненням громадян у І півріччі 2019 року" розглядалося на засіданні педради протокол № 14 від 25.05.2019 року.

Директором закладу, Подою Ларисою Вікторівною, щопонеділка проводиться особистий прийом громадян відповідно до затвердженого графіку. Порушення порядку особистого прийому громадян, термінів розгляду звернень громадян відсутні.

У І півріччі 2019 року на особистому прийомі до директора звернулося 10 громадян, на яких порушено 10 питань. За результатами розгляду вирішено позитивно – 10. Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються в журналі обліку особистого прийому громадян.

За І семестр надійшла одна письмова заява від батьків, яка була розглянута педколективом.

Звернень від Героїв Радянського Союзу, Соціалістичної Праці, Героїв України, інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій до закладу не надходило.

Усі звернення громадян ретельно опрацьовано. Питання розглянуто в повному обсязі. Фактів формального розгляду звернень не зафіксовано.

Фінансова звітність

Використання отриманих коштів

за січень-листопад 2017 року

1. Придбано проектор 9750 грн – використані кошти обласного бюджету, які виділені для виконання повноважень депутатів Сумської обласної ради у 2017 році.

2. Придбано за гроші спецрахунку (зароблені школою):

- багатофункціональний пристрій – 9750 грн;

- проектор із укріпленням – 8500 грн;

- шкільна дошка для 1 класу – 2600 грн;

- господарчі товари для ремонту школи – 2444 грн 50 коп. та на суму 1950 грн.

3. Спонсорська допомога батьків.

- фарба для полу та вікона на суму – 6355 грн;

- дезактин на суму – 819 грн;

- медикаменти на суму – 259 грн;

- шпалери на суму – 470 грн.

Акти на оприбуткування матерiальних цiнностей допомоги від батьків №1, №2 та народного депутата А. Деркача №1, №2. Зі змістом аналітичних карток можна ознайомитися у вкладеннях, розташованих нижче.wym-1512114290036 та wym-1512114321772


Звіт директора школи за 2017-2018 н.р.

Звіт директора школи

за 2016-2017 навчальний рік

Закінчився черговий навчальний рік. Сьогодні ми зібралися, щоб підбити підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2016-2017 навчального року.

Як директор школи у своїй діяльності протягом звітного періоду я керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов'язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 є колективною власністю Ямпільської районної ради Сумської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти, молоді та спорту Ямпільської РДА, якому делеговані відповідні повноваження.

Будівля школи прийнята в експлуатацію в 1963 р., земельна ділянка має площу 2,5 га, але документ на власність ділянки не оформлено.

У 2016-2017 навчальному році в школі працювало 29 педагогічних працівників і 16 працівників із числа обслуговуючого персоналу, 4 вчителі працювали за сумісництвом. Навчання завершили 192 учні у 12 класах. Четверо учнів за станом здоров'я навчалися на індивідуальній формі навчання.

Штатними працівниками школа була забезпечена на 100%. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. За якісним складом педагогічних працівників школа є у числі перших у районі. Більшість членів колективу (16 учителів) мають вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання: 2 вчителі методисти та 13 мають звання "старший учитель", що говорить про значний досвід роботи. На належному рівні проведено атестацію. Домоглися того, що основну роль в оцінці роботи педагогів відіграють члени атестаційної комісії. Як керівник атестаційної комісії І рівня, дотримувалася термінів проведення атестації, чітко організувала роботу атестаційної комісії та спрямувала її діяльність на виявлення досягнень педагогів та прогнозування прорахунків. Підготувала атестаційні характеристики на 6 педагогів, які атестувалися. В цьому році атестувалося 3 вчителі і педагог-організатор. Заболотній К.В., як вчителю присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії, як вихователю присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії".

Ковальовій М.Л. присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії". Ступак Л.М. підтверджені кваліфікаційні категорії "спеціаліст І категорії", Харченко І.О. п\підтверджена кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії".

У цьому навчальному році два вчителі Сагайдачна Т.І. та Гриценко С.М. брали участь у конкурсі "Учитель року" і стали переможницями районного конкурсу і лауреатами обласного.

Школа четвертий рік працювала над проблемами "Формування успішної особистості школяра шляхом використання нових інформаційних технологій та "Створення ситуації успіху – головна засада гуманізації навчання, виховання високорозвиненої особистості на сучасному етапі".

Проведено районні семінари вихователів груп продовженого дня, заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів, учителів математики.

У школі діє система методичної роботи. Керівництво методичною роботою здійснювала методична рада. До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються вчителі, які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію. Вони є керівниками шкільних, районних методичних об'єднань. За їх активної участі проходять предметні тижні, методичні засідання тощо.

Широко впроваджуються в практику роботи вчителів інноваційні технології, суть яких полягає в тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто вчиться. З кожним роком нові технології на уроках застосовує все більше й більше педагогів школи. Педагоги школи активно залучаються до роботи в районних семінарах, засіданнях творчих та ініціативних груп, науково-практичних конференціях тощо.

Ефективністю відзначалася ступенева система контролю за відвідуванням учнями навчальних занять. Персонально здійснювала щоденний контроль за відвідуванням учнями навчального закладу, спільно з класними керівниками з'ясувала причини відсутності на уроках. Учні, які тимчасово не відвідували школу, подавали медичні довідки та письмові пояснення батьків про причини відсутності на уроках.

Виправдовувала себе система телефонного зв'язку класних керівників із батьками. Серйозні проблеми мали з відвідуванням школи учні 9 класу Приходько Денис, Петрунько Олександр, 8 класу, Поляниця Д. Питання відвідування знаходило своє систематичне відображення на нарадах при директорі.

За підсумками навчального року учні школи продемонстрували такі досягнення.

Із 174 учнів 2-11 класів високий рівень показали 16 учнів (9,2%), достатній – 37 учнів (32,8%), середній – 99 (56,9%), початковий – 2 (1,1).

16 учнів нагороджено похвальними листами за високі досягнення в навчанні, 2 учні 11 класу нагороджені похвальними грамотами за особливі досягнення в навчанні. Рішенням педагогічної ради, яке затверджено наказами № 104-ОД від 25 травня і ________червня учнів переведено до наступних класів. Із навчального закладу з врученням свідоцтв про базову загальну середню освіту випущено 15 учнів, атестатів про повну загальну середню освіту 7 випускників.

Протягом року в школі працювало 2 групи продовженого дня для учнів 1,3 класів, вихователь Заболотня К.В. і 2,4, 5-8 класів, вихователь Ступак Л.М. Режим їхньої роботи затверджено директором.

Навчально-виховний процес здійснювався відповідно до робочого навчального плану, річного плану роботи закладу, затверджених рішенням педагогічної ради від 31 серпня 2016 року. З урахуванням побажань учнів та батьків в школі навчаються 3 класи (1,5-А,7) з поглибленим вивченням англійської мови.

Учні школи щорічно є учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У 2016-2017 навчальному році шкільну команду представляли 32 учасники, 8 із яких стали переможцями, що становить 25% від загальної кількості учасників. Результативними стали олімпіади з фізики (Охременко Н.О.), хімії (Большунова Т.І.), української мови та літератури (Посохова Н.М.), трудового навчання (Коптієнко В.М., Фурса Г.П.), математики (Ковальова М.Л., Дзюба Н.В.). Учні, які стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

1. Биченок М., 6 клас, математика – ІІ м.

2. Савчук Б., 10 клас, математика – ІІ м.

3. Савчук Б., 10 клас, фізика – ІІІ м.

4. Юркова А., 7 клас, українська мова – ІІІ м.

5. Самофал М., 7 клас, хімія – ІІ м.

6. Савчук Б., 10 клас, фізика – ІІІ м.

7. Богдашкін О., 11 клас, трудове навчання – І м.

8. Аргунов О., 8 клас, трудове навчання – ІІІ м.

У конкурсі ім. Петра Яцика (районний етап) брали участь 14 учнів школи. Результативність участі така:

1. Борт С., 3 клас – ІІ м. Учитель – Сагайдачна Т.І.

2. Семеренко Я., 4 клас – ІІІ м. Учитель – Речицька О.А.

3. Тимошенко В., 4 клас – ІІІ м. Учитель – Речицька О.А.

4. Ковальова А., 5-А клас – ІІІ м. Учитель – Посохова Н.М.

5. Самофал М., 7 клас – ІІІ м. Учитель – Посохова Н.М.

У Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка брали участь 2 учня, із яких Нещерет К., 6 клас, посіла ІІІ м. (учитель Тананіка Г.О.).

Здібні та обдаровані учні постійно залучаються до проведення предметних тижнів і декад Неодноразово вони представляли концертну програму мешканцям Свеського психо-неврологічного інтернату (Харченко І.О. спільно з музичною школою та ПК). Колектив гуртка «Наші обереги» брав участь у районному фестивалі-конкурсі фольклорних колективів у номінації «Українська пісня в сучасній обробці». Шкільна агітбригада була учасником районного фестивалю-конкурсу «Із вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто!». Харченко І.О. провела звіт-концерт «Герої ХХІ століття - наші земляки» із залученням обдарованих дітей.

Під керівництвом учителя фізичної культури Посохова О.Б. працюють секції ігрових видів спорту. У вересні проведено олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Команди школи беруть активну участь у районних та обласних змаганнях. За 2016-2017 навчального року маємо такі здобутки в спорті:

Районні змагання:

1. Крос – 4 м.

2. Футбол – 4 м.

3. Баскетбол (хлопці) --- 2 м.

4. Баскетбол (дівчата) --- 2 м.

5. Шахи – 5 м.

6. Волейбол (юнаки) – 2 м.

7. Волейбол (дівчата) – 3 м.

8. Міні-футбол (юнаки) – 5 м.

9. Баскетбол 3х3 (молодші юнаки) – 1 м.

10. Баскетбол 3х3 (старші юнаки) – 1 м.

11. Баскетбол 3х3 (старші дівчата) – 1 м.

12. Легкоатлетичне чотириборство – 5 м.

13. Козацький гарт – 5 м.

Зональні обласні змагання:

1. Баскетбол 3х3 (старші дівчата) – 1 м.

2. Баскетбол 3х3 (старші юнаки) – 2 м.

3. Баскетбол 3х3 (молодші юнаки) – 1 м.

Фінальні обласні змагання:

1. Баскетбол 3х3 (молодші юнаки) – 5 м.

2. Баскетбол 3х3 (старші дівчата) – 5 м.

1. Учитель інформатики Охременко Н.О. залучила учнів 5-А класу (Заболотній О., Павленко К., Нешта С.) до участі у Міжнародному конкурсі «Бобер– 2016», у якому Павленко К. отримала високий результат.

2. Учителі української мови Посохова Н.М. та Тананіка Г.О. залучили учнів до участі у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". Із 16 учасників 15 учнів отримали дипломи: дипломи регіонального рівня – 5, дипломи Всеукраїнського рівня – 10.

3. Учениці школи – вихованці дитячої музичної школи були учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу "Смерекові дива": Догод Дарина (10 клас) – ІІ місце; Юрченко Софія (2 клас) – ІІ місце, Борт Софі (3 клас) – ІІІ місце.

4. Таптунова Дарина Сергіївна, учениця 5-А класу, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Мої права".

5. Юрченко Софія, учениця 2 класу, посіла І місце в конкурсі "Людина і ліс" у номінації "малюнок".

6. Тимошенко Вікторія, учениця 10 класу, посіла ІІІ місце в районному конкурсі "За здоровий спосіб життя" в номінації "вірш".

7. Тимошенко Валерія, учениця 4 класу, посіла ІІІ місце в районному конкурсі "За здоровий спосіб життя" в номінації "фотографія".

8. Цілуйко Емілія, учениця 3 класу, посіла ІІ місце в районному конкурсі "За здоровий спосіб життя" в номінації "вірш".

9. Тимошенко Вікторія, учениця 10 класу, посіла ІІІ місце в районному конкурсі "Проба пера".

10. Учні Богдашкін О. (10 клас) та Аргунов О. (8 кл.) посіли ІІ місце у районній виставці "Юні майстри народних ремесел".

11. Савчук Богдан, учень 10 класу, посів ІІІ місце у районній дослідницько-пошуковій роботі "Герої сучасності серед нас".

12. У районному огляді-конкурсі волонтерських загонів посіли ІІ місце.

13. Фірсик Дмитро, учень 5 класу, посів ІІІ місце у фотоконкурсі "Моя Україна".

14. Климов Олександр, учень 10 класу, посів І місце у фотоконкурсі "Моя Україна".

15. Біндюг Костянтин, учень 3 класу, посів ІІІ місце

16. Фірсик Софія, учениця 3 класу, вихованець РБДЮ, отримала диплом лауреата обласного етапу конкурсу художніх колективів.

Організація гурткової роботи

№ з/п

Напрямок

Назва гуртка

Кількість учнів, які охоплені гуртковою роботою

1

Гуманітарний

«Наші обереги»

13

2

Соціально-реабілітаційний

«Юний рятівник»

13

3

Патріотичний

«Патріот»

13

4

Спортивний

Баскетбольна секція

11

5

Спортивний

Волейбольна секція

12

6

Художньо-естетичний

«Умілі руки»

15

Упродовж навчального року здійснювала контроль за уроками (відвідано 86 уроків і 10 занять ГПД) та позакласні заходи, вивчався стан викладання і рівень навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури та російської мови, математики та інформатики, фізичного виховання, історії, художньої культури, української мови та літератури, основ здоров'я. Дані питання розглядалися на засіданні педагогічної ради.

Адміністрація постійно працює над профілактикою правопорушень та злочинності серед учнівської молоді. Створено банк даних дітей "групи ризику", яка знаходиться на внутрішкільному обліку.

Проведено чотири засідання загально-шкільного батьківського комітету, на які запрошувалися бібліотекар, медична сестра, заступник директора з виховної роботи.

Однією із першочергових щоденних моїх турбот залишилося здоров'я школярів. Так, у процесі внутрішнього контролю за уроками та позакласними заходами звертали увагу на дотримання санітарно-гігієнічних норм щодо організації навчально-виховного процесу, ефективність використання педагогами методів і засобів щодо формування здорового способу життя.

Медичне обслуговування учнів та працівників здійснюється медичною сестрою Двухіменною С.С.

Більшість учнів своєчасно пройшли медичний огляд, проведено огляд обласним ортопедом, батькам надано індивідуальні рекомендації.

Важливим аспектом збереження здоров'я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей під час перебування в школі. Організація харчування учнів закладу регламентується Законами України "Про освіту", "Про охорону дитинства", Постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", іншими нормативними документами. Згідно з вищезазначеними документами, учні 1-4 класів забезпечуються одноразовим харчуванням. У шкільній їдальні в середньому харчується 110 учнів, 70 учнів 1-4 класів (3,50 грн. виділяється районним бюджетом) і 40 учнів 5-11 класів згідно з графіком.

Щорічно оздоровлення проводиться молодших школярів у пришкільному таборі "Світлячок" (60 учнів), мовному таборі "Розумні діти" (22 учні), профільному таборі "Романтик" (10 учнів), таборі праці відпочинку "Полісся" (26 учнів).

На постійному контролі знаходилося питання охорони праці та безпеки життєдіяльності учнів і працівників.

Наказом по школі від 22.08.2016 р. №119-ОД призначено відповідального за організацію роботи з охорони праці, створено службу з охорони праці, сплановані відповідні заходи.

На початку навчального року, напередодні канікул і святкових днів проводились інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів. Регулярно мають місце цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, спортивними змаганнями.

У школі є необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці.

Будівля школи прийнята в експлуатацію 54 роки. Але, незважаючи на її вік,, адміністрація школи разом із колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться за рахунок батьківської, спонсорської допомоги та грошей зароблених учнями.

В серпні місяці 2016 року за рахунок бюджету було придбано єврорубероїд і за допомогою батьків було перекрито дах шкільної майстерні. За рахунок благодійних коштів батьків здійснено ремонти та підготовку класних кімнат до навчального року.

Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Проводиться робота з озеленення коридорів. Подвір'я школи завжди прибране. На квітниках щороку висаджуються квіти, протягом літа доглядають учні школи, бордюри побілені.

Поряд із успіхами є недоліки і проблеми:

- різко знизилась мотивація учнів до навчання;

- відсутній тісний зв'язок у викладанні між початковою та середньою ланкою;

- треба терміново перекрити дах коридору шкільної їдальні.

Ураховуючи сучасні реалії, стиль керівництва нашою школою є близьким до демократичного, оскільки більшість рішень приймаються на основі врахування думки колективу й інтересів справи, створюється такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива й самостійність підтримуються, повноваження делегуються. Директор школи в роботі з працівниками дотримується партнерського стилю керівництва. Проблеми спільно обговорюються, виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому реалізується.

У кожному зі своїх підлеглих я бачу насамперед особистість у всьому розмаїтті її людських якостей і властивостей.

Звіт

директора школи перед педагогічними працівниками, батьками й громадськістю

за 2015-2016 навчальний рік

Звіт директора школи перед педагогічними працівниками, батьками й громадськістю за 2015-2016 навчальний рік читайте у вкладенні на цій сторінці

Кiлькiсть переглядiв: 635

Коментарi